protištěkací obojek

V posledních letech jsou v oblíbenosti elektronické obojky a ploty, které však rozdělily chovatele psů na dva tábory. Zatímco někteří dané pomůcky odsuzují a vnímají je jako týrající nástroje, ostatní je podporují a používají na lepší výcvik svého mazlíčka. Jaké názory mají odborníci? Opravdu protištěkací obojek škodí, nebo dokáže pomoci s výchovou chlupatého kamaráda?

Číst dál: Proč svému psovi pořídit protištěkací obojek?

girl 3653320 1280

Pokud jste se rozhodli alespoň trochu ozvláštnit interiér, zřejmě hledáte nějaké moderní doplňky. Samozřejmě nemusíte kvůli touze po změně rekonstruovat kompletně všechny místnosti, protože stačí sáhnout pouze po designovém nábytku, jenž místnost zkrášlí. Jednou z takových možností je sedací pytel, který nejenže působí perfektně po designové stránce, ale zároveň vnese do domu i benefity pro vaše zdraví.

Číst dál: Sedací pytel dokonale zapadne do moderního interiéru

luxusní zlaté šperky

Šperky jsou super dárek pro holku, pro mámu a taky pro vás, pokud chcete vypadat jak mafiánský boss a sbalit na to nějakou italskou kobru. Problém ale někdy bývá při výběru obchodu, kde šperky budete kupovat. Někde mají větší výběr, ale zase byste se nedoplatili a někde vám tvrdí, že u ních seženete 24 karátů za 24 korun. Naštěstí tu jsme ale my, kteří holku nemají, takže máme hromadu času koukat na internetová zlatnictví a tiše soudit a porovnávat. A teď to konečně k něčemu bude. Teď si konečně můžete přečíst výsledky našeho rozsáhlého výzkumu.

Číst dál: Internetový obchod se šperky – srovnání

Výstavy v Praze 2019

výstava umění

Výstavy jsou super místo pro rande s přítelkyní..oh wait. Naštěstí pro vás tam můžete zajít i sami. Dozvíte se zajímavé věci, můžete zírat na obrázky a tvářit se při tom neskutečně chytře, a třeba se vám podaří sbalit nějakou podobně naladěnou holku. I když asi ne. Ale pořád je fajn si na nějakou výstavu zajít. Vybrali jsme pro vás pár nejzajímavějších, které se budou příští rok konat přímo v Praze.

Číst dál: Výstavy v Praze 2019

  • 1
  • 2

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.