Rozhodl jste se vydat na lov během noci ve tmě? Jistě si můžeme říct, že i člověk se špičkovým zrakem bez vady, má během nočního lovení nebo pozorování zvěře problém s dobrou viditelností. Jak takový problém vyřešit? Jednoduše. Pořiďte si výbavu s nočním viděním. Dnes už najdete na trhu velké množství možností. Pozorovací noční vidění Vám bude skvělým pomocníkem. Najednou uvidíte jasně a zřetelně svůj cíl.

pozorovací noční vidění 2

Číst dál: Co zvýší úspěšnost lovu v noci? A jak funguje pozorovací noční vidění?

digitalni tisk

To je pořekadlo, které platí u všech kancelářských krys. Odkud tento vtípek pochází? Jedna brněnská agentura měla jednoho úředníčka. Ten se rozešel po pětiletém vztahu se svojí buchtou. Normálně chlap začne chodit do hospod, pít a já nevím co ještě, ale tento úředníček to vzal úplně z jiného směru. Začal utápět svůj žal v nakupování drahých cartridge do tiskáren. Myslel si totiž, že je to známka punku. Všichni totiž okolo už ví, jak nakupovat levné cartridge do tiskáren. Stačí nakoupit ty komptabilní náplně. A tak za tím uředníčkem jednou přišel jeho nadřízený a zavalil: "Když už jsi singl, tak aspoň tiskni levně, vole!"

skateboarding 1149505 1280

Ha! Už jsou tady zase nové trendy! První to byly hipster kola po babičce, poté zatracené Segwaye a nyní přichází na řadu elektrický longboard. Tato kravinka je nyní v Praze k vidění na každém rohu. Princip je stejný. Jsi líný chodit pěšky? Cítíš se osamělý a chceš pozornost? Máš od rodičů přebytečných 20K? Hm, tak si kup longboard a buď zase o něco větší loser!

Číst dál: Nová vymoženost singl lidí - elektrický longboard!

Zvuk, co tě baví

electronics 1597389 1280

Přemýšlíte, jak byste si mohli vylepšit svůj den? Zábava je důležitou složkou dne, bez ní bychom se - zvlášť my, chlapi, věčné děti - cítili tak nějak neúplní. Jak si tedy vylepšit požitek i z běžných věcí jako je sledování filmů nebo pouštění hudby? My ti doporučujem pořídit si pořádnou ozvučovací techniku. 

Číst dál: Zvuk, co tě baví

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.