Co je potřeba pro založení vlastního barber shopu

 barber pomůcky

Pokud si chcete zařídit svůj vlastní barber shop, budete potřebovat ty správné, kvalitní barber pomůcky. Máme pro vás seznam věcí, které nesmí chybět v pořádném holičství pro moderní muže.

Vybavení pro holiče

Zaprvé potřebuje každý holič vybavení pro svou práci. Základním kamenem jsou kvalitní nůžky, na stříhání vlasů a vousů. Pouze s nimi se ovšem nikam nedostanete, potřebujete poskytovat více komplexní služby pro pánské estetické potřeby. Například malé nůžky na chloupky v nose a uších jsou skvělou doplňkovou výbavou. Pokud chcete být naprosto perfektní repertoár služeb, využijte moderních způsobů odstranění chloupků - depilace voskem.
Když už mluvíme o odstranění chloupků, klasikou u holičů je právě holení vousů. Holičské břitvy, elektrické zastřihovače, štětky na holení a misky na přípravu pěny jsou nezbytnou součástí této aktivity.

Vybavení a doplňky pro vybavení

Tím máme na mysli stojánky na štětky a misky, brusné pasty a pásy na břitvy a nádoby a místo, kde to všechno uschovat pro přehlednost a cestování.
Kožené zavinovací holičské pouzdro má prostor na uchycení všeho, co potřebujete. Navíc, pokud estetiku barber shopu směřujete do oblíbeného retra, umocní tento efekt více, než plastová přepravka.

Extra doplňky pro klienty a jejich pohodlí

Holení tváře, obzvláště břitvami, s sebou nese mnoho rizik, obzvláště týkající se říznutí klienta. Pro zastavení krvácení využijte speciální chladivé tyčinky, nebo minerální solný kámen, který pomáhá hydratovat pokožku a zabrání vniku bakterií do čerstvé rány, kterou následně zacelí. Kvalitní kosmetika vás dostane daleko. Balzám po holení vhodný pro každý typ pleti, zvláště té citlivé omezí růst vousů a zabrání vzniku zarostlých folikul, které vedou k akné a mohou způsobit jizvy.

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.