Špatné počasí nebo rybaření přes noc? Zachrání Vás rybářské bivaky!

Jak už to tak bývá, tak ne každý den je sluncem zalitý. Někdy se to počasí jednoduše pokazí. Déšť, mrholení, chladno, to není úplně fajn počasí na dlouhé vysedávání venku u vody. Každopádně pokud cítíte v kostech, že dneska ten úlovek fakt přijde a máte chuť rybařit, nemusí Vás zastavit ani pochmurné a nepříjemné počasí. Rybářské bivaky a camping přístřešky nabídnou úkryt, nocleh při dlouhém lovení v noci nebo nocleh pro rybářský několikadenní výlet.

rybářské bivaky

Rybářské bivaky a camping přístřešky

Pokud jste vášnivý rybář a jezdíte ryby lovit opravdu pravidelně za každého počasí, neváhejte s koupí. Rybářské bivaky nebo přístřešky se do výbavy jednoznačně hodí. Mezi výhody patří například nízká hmotnost nebo jednoduché a rychlé sestavení. Dobře Vás ochrání před nepříjemnými vlivy počasí jako jsou déšť, mrholení, nízké teploty, studený vítr apod. Zároveň pokud je čekání na pořádný úlovek delší, můžete si v rybářském bivaku i odpočinout. To se hodí zejména při chytání přes noc. Určitě takový přístřešek velmi rádi uvítáte.

V obchodech najdete velké množství možností. Můžete vybírat podle velikosti, ročního období, ceny i provedení. Super TIP pro teplejší období je rybářský bivak Anaconda Canteeny, který je vzdušný i dostatečně prostorný. Stěny má z moskytiéry a přední i zadní stěny lze rozepnout. Z přední stěny lze vytvořit stříšku, pod kterou si postavíte židli a spolu s rybařením můžete zároveň i relaxovat pod stříškou i za letního deště.

rybářské bivaky 2

Další vybavení, které se hodí mít

Nepříjemné počasí či dlouhé rybaření si žádá i další campingové vybavení. Hodit se Vám můžou například rybářské deštníky, které ochrání před deštěm, větrem, ale i třeba sluncem. Druhů rybářských deštníku je hned několik. Výběr záleží na tom, jak moc od toho očekáváte. Dále se pro relax a odpočinek můžete vybavit lehátkem, židlí nebo spacím pytlem. Také je fajn s sebou mít svítidla, čelovky, do velmi chladných dní klidně i topení a na delší rybářský výlet i příslušenství na vaření.

Nejen kvalitních rybářské bivaky a přístřešky najdete na rybářském webu Pod hladinou.

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.