Dárkové zapalovače - originální dárek nejen pro kuřáky

Sháníte originální dárek, který bude nejen praktický, ale bude také skvěle vypadat a potěší každého milovníka luxusních dárků? V tom případě jsou dárkové zapalovače přesně to pravé pro vás! Poradíme vám, jaký zapalovač vybrat, jaké jsou jejich výhody i nevýhody a jak můžete tento dárek přizpůsobit a zosobnit přesně na míru obdarovanému.

Dárkové zapalovače potěší opravdu každého

Dárkové zapalovače jsou skvělou volbou dárku, který zajisté potěší každého kuřáka s vytříbeným vkusem. Designový zapalovač však potěší také sběratele zapalovačů, hospodyňky, milovníky svíček nebo kutily, kteří často pracují s ohněm. Ani cestovatelé nebo jedinci, kteří často jezdí na výlety do přírody, kvalitním zapalovačem zajisté nepohrdnou a díky vám budou na všechny své výpravy řádně vybaveni.

Jak vybrat správný dárkový zapalovač

Úplnou klasikou mezi zapalovači jsou benzínové zapalovače Zippo, které fungují na bázi knotu nasáklého benzínem, jež při okysličení vzplane a je díky krytu okolo knotu je plamen dokonale chráněn před větrem. Dárkové zapalovače Zippo lze pořídit také ve slim provedení, které má menší proporce a je vhodné především pro dámy, v nabídce jsou ale také dýmkové zapalovače se speciálním insertem, který je uzpůsoben pro celoplošné, šetrné zapalování dýmky.

Pokud chcete darovat spíše netradiční zapalovač s originálním designem, který nebude potřeba neustále doplňovat, pořiďte plazmový zapalovač. Ten funguje díky dvoum vzájemně se křížícím elektrickým paprskům, které vytvoří plazmu o vysoké teplotě. Zapalovač tak nevydává žádný zápach a navíc je dokonale odolný vůči větru. Plazmový zapalovač má oproti benzínovému zapalovači ještě jednodušší a rychlejší zapalování a lze dobíjet přes USB kabel stejně jako mobil.

Dárkové zapalovače s gravírováním

Každý dárek by měl být pečlivě vybrán, aby byl osobní a obdarovaného potěšil. Luxusní dárkový zapalovač je vhodným dárkem pro každého a navíc je možné ho díky gravírování přizpůsobit přesně na míru každého jedince. Na zapalovač je možné nechat vypálit věnování, jméno, vzkaz nebo také obrázek či fotografii. Takový originální dárek udělá radost každému!

Ať už je obdarovaný věrný klasickým benzínovým zapalovačům, nebo sháníte spíše něco netradičního, jako jsou dobíjecí plazmové zapalovače, na stránkách BONY plus.cz zajisté ten pravý dárkový zapalovač včetně luxusního dárkového balení naleznete.

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.