Jak už to tak bývá, tak ne každý den je sluncem zalitý. Někdy se to počasí jednoduše pokazí. Déšť, mrholení, chladno, to není úplně fajn počasí na dlouhé vysedávání venku u vody. Každopádně pokud cítíte v kostech, že dneska ten úlovek fakt přijde a máte chuť rybařit, nemusí Vás zastavit ani pochmurné a nepříjemné počasí. Rybářské bivaky a camping přístřešky nabídnou úkryt, nocleh při dlouhém lovení v noci nebo nocleh pro rybářský několikadenní výlet.

rybářské bivaky

Číst dál: Špatné počasí nebo rybaření přes noc? Zachrání Vás rybářské bivaky!

Sháníte originální dárek, který bude nejen praktický, ale bude také skvěle vypadat a potěší každého milovníka luxusních dárků? V tom případě jsou dárkové zapalovače přesně to pravé pro vás! Poradíme vám, jaký zapalovač vybrat, jaké jsou jejich výhody i nevýhody a jak můžete tento dárek přizpůsobit a zosobnit přesně na míru obdarovanému.

Číst dál: Dárkové zapalovače - originální dárek nejen pro kuřáky

protištěkací obojek

V posledních letech jsou v oblíbenosti elektronické obojky a ploty, které však rozdělily chovatele psů na dva tábory. Zatímco někteří dané pomůcky odsuzují a vnímají je jako týrající nástroje, ostatní je podporují a používají na lepší výcvik svého mazlíčka. Jaké názory mají odborníci? Opravdu protištěkací obojek škodí, nebo dokáže pomoci s výchovou chlupatého kamaráda?

Číst dál: Proč svému psovi pořídit protištěkací obojek?

girl 3653320 1280

Pokud jste se rozhodli alespoň trochu ozvláštnit interiér, zřejmě hledáte nějaké moderní doplňky. Samozřejmě nemusíte kvůli touze po změně rekonstruovat kompletně všechny místnosti, protože stačí sáhnout pouze po designovém nábytku, jenž místnost zkrášlí. Jednou z takových možností je sedací pytel, který nejenže působí perfektně po designové stránce, ale zároveň vnese do domu i benefity pro vaše zdraví.

Číst dál: Sedací pytel dokonale zapadne do moderního interiéru

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.