Výhody omyvatelných sedacích pytlů

Sedací vaky a pytle jsou v dnešní době více oblíbené jak v domácnostech, tak v profesionálním prostředí, kde se využívají k propagaci na akcích, či jako pohodlný nábytek s uvolněným, ale stále profesionálním nádechem. Jaké výhody mají plněné omyvatelné sedací pytle?

Ať už zařizujete byt, zahradu, nebo firemní prostředí, stojí za to zamyslet se nad plněnými sedacími vaky a pytly. V tomto článku vyzdvihneme hlavně jejich výhody oproti běžnému sedacímu nábytku. 

 

Jedinečný design

Dáváme design na první místo, protože se nám zdá být nejvíce očividnou výhodou oproti běžnému sedacímu nábytku. Sedací pytle jíž delší dobu mohou působit profesionálně, zvláštně díky obrovským možnostem personifikace jednotlivých křesel. Firmy nabízejí jak osobní výběr barev a potisku, ale také jiných úprav na míru, co se týče velikosti křesel. Sedací vaky se také vyskytují v různých tvarových variantách než jsou klasické pytle. 

Jedním z novějších typů sedacích pytlů je takzvaný chair, z anglického překladu pro křeslo. Jeho hlavní výhodou je vysoké zádové opěrátko, které zajistí stabilní a pohodlné sezení na delší posezení. Dalším jsou taburety, které mohou být využity buď jako sedátko, nebo pohodlná podnožka. 

V neposlední řadě je hned několik typů klasických pytlů, například velký obdélníkový polštář, kulaté hnízdo, nebo takzvaný surf. Celou nabídku z výběru kvalitních sedacích vaků naleznete zde.

 

Možnost zapůjčení

Pokud se chystáte uspořádat akci, na které bude potřeba sedací nábytek, proč nevyzkoušet sedací vaky? Jsou skvělým podnětem pro hovory a přináší spolu uvolněnou atmosféru. Také je vhodné si tímto způsobem vyzkoušet sedací vak před tím, než jej pořídíte pro sebe. Sedací vaky Vám firma pronajme ve Vámi vybraných barvách a poskytne dovoz i odvoz. Více informací zde.

 

Jednoduché přenášení a čištění

Jednotlivé sedací vaky a pytle mívají mezi pěti až osmi kilogramů, podle jejich velikosti, ale při této lehké váze unesou až sto padesát kilogramů. Jsou ušité z kvalitních v České republice vyrobených materiálů a jejich trojité prošití švů zajistí maximální ochranu před únikem kuliček. Vaky a pytle jsou voděodolné, takže se nemusíte bát občasného ukápnutí vody na povrch.

Pokud se ale pytel ušpiní, nesnažte se umývat jej přímo na plněném vaku s kuličkami. Sundejte povrchový povlak a jemně očistěte v ruce, nebo zazipovaný obal dejte na jemný program (max. 30°C a 800 otáček, bez použití aviváže) a nechte vysušit rozeplé na vzduchu. Při sušení na sluníčku obraťte potiskem dovnitř. 

 

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.