Sedací pytel dokonale zapadne do moderního interiéru

girl 3653320 1280

Pokud jste se rozhodli alespoň trochu ozvláštnit interiér, zřejmě hledáte nějaké moderní doplňky. Samozřejmě nemusíte kvůli touze po změně rekonstruovat kompletně všechny místnosti, protože stačí sáhnout pouze po designovém nábytku, jenž místnost zkrášlí. Jednou z takových možností je sedací pytel, který nejenže působí perfektně po designové stránce, ale zároveň vnese do domu i benefity pro vaše zdraví.

Obrovskou výhodou je, že sedací pytel se hodí do jakékoliv místnosti, ať dětského pokoje, obývacího pokoje, kanceláře i ložnice. Jedná se o netradiční sedací nábytek, který je však v očích seniorů vnímán jako módní výstřelek. Podle slov babiček sedací pytel škodí zádům, přitom opak je pravdou.

Jaké sedací pytle současný trh nabízí?

Sedací pytle se vyrábí z různých materiálů, přičemž nejběžnější jsou kůže a nylon. Pochopitelně povrchové materiály jsou zdravotně nezávadné, omyvatelné a nealergické. Sáhněte po kvalitním provedení, které vám vydrží mnohem déle než nějaká levná alternativa. Velice důležitá je také náplň sedacího pytle.

Sedací pytel je vhodnou volbou do studentských i dětských pokojů, neboť podporuje zdravé sezení. Stále častěji ho můžete vidět také ve školách, kavárnách, čajovnách a klubech.

Kde sedací pytel koupit?

Jestliže jste se rozhodli, že si sedací pytel koupíte, zřejmě hledáte vhodný obchod, který má pozitivní recenze. Podívejte se do pestrého produktového portfolia společnosti Wegett, která připravuje pravidelně i limitované edice sedacích vaků Wegett, například do konce roku je v nabídce tattoo kolekce.

Český výrobce Wegett používá jako nápn odolné polystyrenové kuličky, které se jen tak nesesedí, což je obrovská výhoda. Nemusíte se tedy obávat toho, že byste po pár měsících museli náplň vyměňovat.

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.