luxusní zlaté šperky

Šperky jsou super dárek pro holku, pro mámu a taky pro vás, pokud chcete vypadat jak mafiánský boss a sbalit na to nějakou italskou kobru. Problém ale někdy bývá při výběru obchodu, kde šperky budete kupovat. Někde mají větší výběr, ale zase byste se nedoplatili a někde vám tvrdí, že u ních seženete 24 karátů za 24 korun. Naštěstí tu jsme ale my, kteří holku nemají, takže máme hromadu času koukat na internetová zlatnictví a tiše soudit a porovnávat. A teď to konečně k něčemu bude. Teď si konečně můžete přečíst výsledky našeho rozsáhlého výzkumu.

Číst dál: Internetový obchod se šperky – srovnání

Výstavy v Praze 2019

výstava umění

Výstavy jsou super místo pro rande s přítelkyní..oh wait. Naštěstí pro vás tam můžete zajít i sami. Dozvíte se zajímavé věci, můžete zírat na obrázky a tvářit se při tom neskutečně chytře, a třeba se vám podaří sbalit nějakou podobně naladěnou holku. I když asi ne. Ale pořád je fajn si na nějakou výstavu zajít. Vybrali jsme pro vás pár nejzajímavějších, které se budou příští rok konat přímo v Praze.

Číst dál: Výstavy v Praze 2019

ocelova schodiste

V následující situaci se ocitl ne jeden ze svobodných mužů. Našli jste partnerku svých snů, se kterou jste plánovali celý život. Koupili jste si dům, ve kterém jste už viděli běhat vaše děti. Nicméně v ten nejméně očekávaný okamžik jste dostali kopačky, protože se přítelkyně rozhodla jít úplně jinou cestou než vy. Na krku vám zůstal dům a svoboda. Nebudeme rozebírat, zda je to výhra anebo prohra, ale spíše se zaměříme na to, jak si přizpůsobit rodinný dům obrazu svému. A zapomenete tak na lásku, která vás opustila. Už nic vám ji v domě nebude připomínat, dokonce ani schody, kterými jste společně kráčeli do ložnice.

Číst dál: Rekonstrukce zahání vzpomínky na ztracenou lásku. Tentokrát zaměřeno na schodiště

living room 2732939 1280

Dnes pro vás "singoláky" máme tip na to, jak se efektivně vypořádat s rozchodem. Začít se musí z ostra a to hned přeměnou bytu a interiéru v něm. Nebojte se toho, realizace interiéru pro singl je novým produkty přední firmy Aretti Zakázkové Interiéry. Vesměs se nejedná o nic jiného než o návrh a následné změny v interiéru tak, aby vám nic bejvalku nepřipomnělo. Precizní ukázkou může být realizace níže. Není to krásná čistá pohoda? 

  • 1
  • 2

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.