aloe vera

Všichni jste určitě tak nehorázně zažraní do našich super článků, že úplně zapomínáte otevírat okna (pokud u mámy ve sklepě nějaké máte). Jestli jsme vám teď pomohli k tomu, se zvednout a konečně si vyvětrat, nemáe zač. Jestli nemáte jak větrat a nebo je podle vás venkovní vzduch toxická příšernost, možná byste měli zapřemýšlet nad pořízením rostlin. Jsou schopné si s vydýchaným pokojovým vzduchem docela slušně poradit.

Číst dál: Pokojové rostliny, které čistí vzduch – jsou účinné?

beach calm dawn 267967 min

Všichni už jsme nějakou dobu single. Holky z nějakého důvodu nezajímají zajímavé fakty o historii bagrů ani naše bezchybná znalost historie kyrgystánského vojenství a politiky. Stav bez holky následuje samota a samotu v najhorším případě i úrazy. My jsme ale přišli na to, jak se postupně zbavit šrámů na těle i na duši. Dosáhli jsme stavu, kdy jsme zjistili, že holky jsou vlastně nepotřebné. Pomohla nám k tomu čínská medicína.

Číst dál: Duchovní příčiny úrazů a samoty

stomatologicke nastroje

Hej! Jeden celkem důležitý tip! Přemýšlíš, proč si v klubu singoláků a chceš z něho ven? Říkám ti to narovinu! Možná ti "táhne z držky"! Fakt sorry, že ti to říkám narovinu, ale podle posledních výzkumů 70% singl lidí nechodí k zubaři! A to je sakra většina! My to však nechápem. Čeho se jako lidi bojí?

Číst dál: I singoláci musí k zubaři!

stomatologické křesla

Pro jednou bys mohl zapomenout na chlast a zkusit něco za střízliva. Představ si, že chceš trošku zrelaxovat a nechce se ti utratit ani korunu. Mám pro tebe tip! Bude to sice trochu o "hubu", ale jestli to zvládneš, určitě aspoň na týden zapomeneš na svou bývalku. Jak na to? Začni si shánět kostým doktora, konkrétně zubaře ;-)

Číst dál: Buď pankáč! Převleč se na doktora a zkoušej křesla

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.