Silvestr na Velké Javořině: Ideální způsob jak zakončit rok

silvestr na velké javorině, ubytování penziony bílé karpaty

Vemte přátele v zimě na krásně zasněženou Moravu, stejně tak, jak to dělali naši rodiče. Lyžování v noci, pohled na krásný ohňostroj a soukromá oslava konce nového roku. Pohodlný penzion v Bílých Karpatech vás překvapí svojí hřejivou atmosférou na konci roku.

 

Toužíte po Silvestru, který je v přítomnosti blízkých přátel, daleko od hluku města v krásné čisté přírodě? Máme pro vás ideální místo. 

https://pixabay.com/photos/winter-landscape-sunset-cold-snow-636634/

 

Sportovní Silvestr

Lyže, běžky, bobování, nebo prostě koulovačka. Společné sportovní aktivity vyplavují velké množství hormonů štěstí, které stmelí vaší skupinu a nadělí vám krásné vzpomínky.

 

Soukromí

Možnost odjet pryč a chovat se divoce na Silvestra? Nejbližší přátelé vás nebudou soudit a nikdo jiný v okolí nebude, klidně si dolijte sklýnku!

 

Příjemná atmosféra

Domácí prostředí zajistí uvolněnou atmosféru, aniž byste měli špatný pocit, že jste u někoho doma a narušujete jim režim. 

silvestr na velké javorině, ubytování penziony bílé karpaty

Plánujte už nyní, Silvestr je za rohem a brzy budou všechny penziony zabrané a místo příjemného Silvestru na Javořině můžete skončit doma na gauči a jít spát v deset večer!

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.