Posilovny zavřeny! Jak se namakat doma díky Iburamorenu?

Se zavřením posiloven spousta z nás upadá do stavu, kdy jsme plní stresu a nemáme si to kde vybít. K tomu nám ještě padli hospody a teď babo radit. Co můžeme dělat? Jasně pivo si koupím v sámošce a vypiju u záznamu finále Ligy mistrů 2005, ale jak to bude s tím posilováním?

How To Gain Muscles Without Gaining Fats - 12 Best Tips

 

Posilování doma? Jak to půjde?

Asi si domů nedotáhnete žádné velké stroje. Rotoped někde ve spíži chytá prach a činky jsou zašantrošené bůhvíkde. Ale to je vesměs vše, co potřebujete! Činky jsou velice versatilní a dá se snimi posilovat téměř vše a rotoped můž perfektně pomoci s anaerobním cvičením. Pokud nemáte rotoped stačí využít švohadlo a dostanete bonusové body, když bydlíte v paneláku. Pokud na vás vyletí paní sousedka od spodu, párkrát si kýchněte a to bude naposledy, co přijde.

A jak posilovat tak, aby to na vás bylo vidět?

To už je samozřejmě horší věc. Stroje v posilovnách jsou určeny přímo pro jednotlivé svalové skupiny, takže s pouhou jednou činkou si možná vystačíte, ale žádné velké gains z toho nebudou. Existuje na to řešení? Jsem rád, že se ptáte.

Ibutamoren – Skvělý pomocník pro posilování

Ibutamoren slouží jen pro vědecké a výzkumné účely (mrk mrk) a tak by neměl bát vnitřně užíván. Pokud bychom se bavili v teoretické rovině, tak by se ve spojení s jeho správným dávkováním, vybalancovanou stravou a občasným posilováním, vaše tělo proměnilo v řeckou sochu. (nebo sousoší, pokud byste fakt zamakali).

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.