Stimulátor svalů 3000 – obyčejná činka!

posilovací činky

Závidíte všem těm nabušeným chlapům jejich boží bicáky a jenom se tiše divíte, jak je to možné, že mají tak obrovské obě ruce a ne jenom pravačku, nebo levačku? (#nediskriminujeme) Odpověď vás možná překvapí. Oni totiž občas vyjdou ven a na nějakou dobu vlezou do posilovny. Jestli se ale se svýma špejličkama nechcete venku ani ukazovat, zařiďte si posilovnu klidně u vás doma. 

 Jak na to? Je to lehčí, než si myslíte. Ani nebudete potřebovat žádné profi vybavení, kvůli kterým byste neměli měsíc na jídlo. A bez jídla nejsou gainz že jo. Na takové základní cvičení bude bohatě stačit obyčejná činka. Nebo radši dvě. Záleží na tom, jak často a jak pečlivě obdivujete krásu vašich oblíbených hereček. A stroprocentně budete mít radost, že se posilovací činky nijak extra neprodraží. A taky se můžete vsadit, že máte z čeho vybírat. Protože jsme hrozně hodní a chceme, abyste dosáhli takové nabušenosti, po jaké toužíte a abyste si našli jinou přítelkyni, než tu na obrazovce, máme pro vás pár tipů na to, jaké činky vybírat.

Klasika železo

Pro ty nejvíc alfa samce jsou klasické železné činky. Výhoda je, že s nimi vždycky budete vypadat jak největší machr, protože železo vypadá těžce. Můžete si tak zvedat třeba půl kila a stejně budete vypadat, jako byste bez problémů zvedali takovou padesátku. A ženský železo žerou. 

Vinyl

Máte rádi barvičky a jste momentálně skoro bez peněz? Bang, vinyl. Nenechte se odradit od toho, že vypadají jako činky pro holky. I když upřímně, většinou je používají jenom holky. Ale hej, my tady ceníme snahu. Jsou extrémně lehoučké, takže je zvedne úplně každý. A až z nich jednou vyrostete, je z nich super těžítko.

Obouručky

Na konec máme možnost pro pořádný chlapy. Go hard or go home. Jednoručky vám příjdou úplně k ničemu a chcete se rovnou dostat na ten nejvyšší level? Skočte do obouruček. Jsou fajn i na dřepy. Ale raději s tím počkejte. Ona páteř není zas tak pevná, jak si myslíte. A když budete zlomení na půlky, už si holku nenajdete.

posilovací činky

Ve zkratce - od činek potřebujete jenom pár věcí:

  • aby byly dost těžký
  • aby nebyly až moc těžky
  • abyste za ně nedali celou měsíční výplatu

Stimulátor svalů 3000 prostě nepotřebujete, pokud nejste Dutošvarc (jestli náhodou jo, tak zdravíme, fandíme a nesnášíme ptakopyska Perryho). V reálu existujou obyčejné posilovací činky - a jsou úplně stejně efektivní.

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.