Duchovní příčiny úrazů a samoty

beach calm dawn 267967 min

Všichni už jsme nějakou dobu single. Holky z nějakého důvodu nezajímají zajímavé fakty o historii bagrů ani naše bezchybná znalost historie kyrgystánského vojenství a politiky. Stav bez holky následuje samota a samotu v najhorším případě i úrazy. My jsme ale přišli na to, jak se postupně zbavit šrámů na těle i na duši. Dosáhli jsme stavu, kdy jsme zjistili, že holky jsou vlastně nepotřebné. Pomohla nám k tomu čínská medicína.

 Od pocitů samoty nám pomohla hlavně meditace. Každý den si sednout na klidné místo a úplně vypnout. Vyhnat z hlavy všechny holky, které jsme měli nebo neměli a nemyslet vůbec na nic. Pokud nevíte, jak meditovat, můžete nám začít líbat nohy, protože přesně pro vás jsme sepsali jednoduchý návod.

Jak správně meditovat?

  • Najděte si nějaké pohodlné oblečení. Zapomeňte na kvádra, pásky a podobné blbiny. Chceme se uvolnit. Navlečte si tepláky, nebo třeba vůbec nic - pokud jste venku, možná radši ne.
  • Stanovte si rozvrh. Tělo by si mělo na meditaci určitým způsobem zvyknout. Řekněte si čas, kdy budete mít každý den čas na meditaci a dodržujte ho.
  • A než si sedete, pořádně se protáhněte - budete nějakou dobu sedět naprosto nehybně. 
  • Běžte ven a najděte si to nejklidnější místo, jaké si umíte představit. Pokud se vám ven nechce, vypněte všechno co můžete (lidi radši ne, to je prý nezákonné), sedněte si doprostřed pokoje a zavřete oči.
  • Při meditaci dávejte pořádný pozor na správné dýchání a hlavně na to, aby v hlavě nebylo fakt nic - až na mantru. Opakujte si pořád dokolečka jedno slovo - ale nesmí to být jméno poslední holky. co vm dala košem, toho se zrovna chceme zbavit.

Meditaci se bude nespíš učit docela dlouho. Opovažte se to vzdát hned po prvním nepodařeném pokusu. Vyprázdnit si hlavu není tak jednoduché, jak se zdá, chce to cvik. A navíc, když nebudete myslet na nic, nebudete myslet ani na samotu. 

Meditace je velice oblíbená v Číně. Pokud vás nezajímá jenom meditace, ale i další způsoby jejich léčení, pro vás bude čínská medicína v Otrokovicích. vPokud nebydlíte někde ve Varech.

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.