Výstavy v Praze 2019

výstava umění

Výstavy jsou super místo pro rande s přítelkyní..oh wait. Naštěstí pro vás tam můžete zajít i sami. Dozvíte se zajímavé věci, můžete zírat na obrázky a tvářit se při tom neskutečně chytře, a třeba se vám podaří sbalit nějakou podobně naladěnou holku. I když asi ne. Ale pořád je fajn si na nějakou výstavu zajít. Vybrali jsme pro vás pár nejzajímavějších, které se budou příští rok konat přímo v Praze.

 Galerie ocelových figurín

Tahle výstava už začala v říjnu, ale v Praze bude skoro až do konce ledna. Svezte se na eko vlně a běžte se podívat třeba na mimoně v kostýmech vyrobené ze šrotu. Protože proč ne.

Andy Warol: I'm OK!

Jestli už jste z mimoňů vyrostli (což asi ne, když jste tady), tak můete raději zajít do Gallery of Art Prague a podívat se na díla Andyho Warhola. Toho vám snad ani nemusíme představovat. A nebojte, máte spoustu času. Výstava bude trvat celý rok. Taky si budete moct vyzkoušet sítotisk a uvidíte Marilyn a plechovku polívky.

Laboratoř ticha

Když se vám příští rok podaří nějakou tu přítelkyni sehnat, vezměte ji na výstavu Laboratoř ticha, která také trvá celý rok. Holka bude ráda, že uvidí prosklené vitríny s kytičkami a vy se budete moct soustředit na biologii, buňky, fotosyntézu a tak různě. 

#DATAMAZE

V DOX centru se potom můžete zamyslet nad tím, jak nás technologie hrozně ovládají, že bez telefonu nedáme ani ránu a že všechny ty internety by se měly vlastně úplně zakázat. Ale hej, je tam VRko a řeknou vám, proč už vás asi měsíc pronásleduje jedná a ta samá reklama na čištění matrací.

Muzeum lásky Praha

A nebo se můžete jít podívat sem. Prohlédnout si spoustu hezkých obrázků a u toho brečet, že vám nikdo nemá rád. Pobrečení vás přijde na 250 korun.

Neviditelná výstava

Tak teď když už se nechcete dívat na ten ošklivý nefér svět (nebo přes slzy prostě nevidíte), můžete zajít na Novoměstskou radnici. Uvidíte, že nemít holku není zas tak špatný, jako třeba nevidět. 

Během roku se ještě hromada výstav určitě objeví. To už si ale pohlídáte sami. Nebo vaše přítelkyně lol.

výstavní sál

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.