Koupání bez plavek i v zimě

swim spa

V minulém článku jsem vám řekli, co udělat pro pořádný bicáky. Jestli jste zjistili, že se s činkama moc nekamarádíte, máme pro vás alternativu. Nabušit se můžete i v takovém bazéně. A klidně doma bez plavek. I v lednových mrazech.

 A žádný takový, že plavání je pro ženský. Když se snažíte plavat v bazénu, kde vás do xichtu neustále mlátí silný protiproud, hned si přijdete jako pořádnej chlap. Budete si připadat jako losos, který se snaží vyskočit proti proudu silné řeky, aby našel ideální místo ke tření. A i vám může takový super protiproud pomoct najít si samičku k páření a navíc vám nejspíš nehrozí to, že vás při tom sežere medvěd. A to prostě chcete. Kvůli tomu, že se jedná o váš soukromý bazén, můžete být bez plavek, takže váš perfektní aerodynamický tvar, který jste určitě ještě předtím vylepšili činkama, nenarušuje žádný zbytečný kus hadru kolem pasu.

S pořádným vířivým bazénem přichází i váš vlastní osobní trenér. Sice to není žádná sexy plavčice, ale naštěstí pro vás ani ten padesátiletej učitel plavání ze základky. Navíc s ním nemusíte na nic myslet. Všechno za vás vypočítá. Budete přesně vědět, jaká vzálenost se vám povedla uplavat a kolik jste toho spálili. Takže když už nic jinýho, budete se moct aspoň pohonit ego.

https://virivky.com/virivky

A jestli nejdete přímo po #gainz a u vás na insta žádný #gymlife nikdo nenajde a radši byste si jenom tak seděli ve vířivce, tak hej, do toho! Vířivky jsou taky boží a nevěřili byste, jak na to ženský letěj. A protože chceme, abyste u nich uspěli, připravili jsme pro vás krátký seznam různých druhů vířivek podle toho, kolik ženských by se na ně dalo sbalit. Všechno máme samozřejmě podložené vědeckým výzkumem.

Druhy vířivek

  • Nafukovací - jako vířivka to je. Ale žádná ženská kromě vaší sestry tam s váma nevleze.
  • Takový ten divný plast, co ale ve skutečnosti není plast - Mnohem lepší návnada, ale pořád to není úplně ono.
  • Kanadské vířivky Hydropool - tohle je ta pravá volba. Vypadají naprosto luxusně, mají spoustu vychytávek a budete za frajera úplně u všech. Tuhle chcete.

A kde že takové vířivky sehnat? To víme úplně přesně. Tady: https://virivky.com/virivky. Vybírejte podle počtu kamarádů, nebo podle preferovaného počtu pochytaných holek. Hodně štěstí!

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.