Pořiďte si televizní stolek a rozlučte se s televizí na zemi

open plan lounge 3494180 1280

Televize na zem nepatří. Nejenom, že dělá z vysávání nebo zametání noční můru, ale ani její sledování není nic příjemného, pokud tedy nemáte tlustý měkkoučký plyšový koberec. Přitom řešení tohoto problému je tak jednoduché a navíc velmi levné. Už mám vaši pozornost? Článek může začít.

 Televizní stolek by měla být povinná výbava každého obývacího pokoje. Nebo třeba ložnice, pokud máte malý byt. Nejen, že na něj můžete postavit samotnou televizi, naprostá většina má také poličky, kam můžete postavit různé přehrávače nebo herní konzole. A třeba i staré VHSko, jestli ho ještě máte. To zvládají i ty maličké stolky. Pokud patříte k lidem, kteří požadují spoustu místa nejen pro televizi, ale i pro další věci, které se nikam jinam prostě nevejdou, pořiďte si raději jeden z větších stolků. Ty totiž jako bonus k povrchové ploše nabízejí spoustu úložných prostor pro věci jako jsou fotoalba nebo úřední dokumenty, které se stejně vytahují jednou do roka. Samozřejmě uložit můžete co chcete. Možná by u televizního stolku dávaly větší smysl CD a DVD, než papíry. I když je v době chytrých televizí a hlavně Netflixu vidíme málokdy.

Stolky na televizi ale nemusíte používat jenom pro televizi. Poslouží také jako pomocník při "gaučové" práci. Jejich výška je na ležení u notebooku přímo ideální. Navíc může fungovat jako prostor pro jídlo. Využití záleží jenom na vás. Při vybírání stolku nemyslete jenom na to, jak jej využijete, ale samozřejmě také na design. Vždy můžete vsadit na klasický bílý televizní stolek, ale nemusíte se bát ani výraznějších barev nebo jejich kombinací.

Jestli svoji gaučovou práci berete tak vážně, nemáte čas procházet obchody s nábytkem, můžete si televizní stolek pořídit na internetu a nechat si jej dovézt až domů. Chybí tam sice ta možnost prohlédnutí produktu, zato ale máte obrovský výběr. Příkladem obchodu, který se zabývá online prodejem televizních stolků a dalšího nábytku je Dona-shop.cz.

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.