Internetový obchod se šperky – srovnání

luxusní zlaté šperky

Šperky jsou super dárek pro holku, pro mámu a taky pro vás, pokud chcete vypadat jak mafiánský boss a sbalit na to nějakou italskou kobru. Problém ale někdy bývá při výběru obchodu, kde šperky budete kupovat. Někde mají větší výběr, ale zase byste se nedoplatili a někde vám tvrdí, že u ních seženete 24 karátů za 24 korun. Naštěstí tu jsme ale my, kteří holku nemají, takže máme hromadu času koukat na internetová zlatnictví a tiše soudit a porovnávat. A teď to konečně k něčemu bude. Teď si konečně můžete přečíst výsledky našeho rozsáhlého výzkumu.

 Obchody budeme porovnávat z několika hledisek:

  • výběr
  • cena
  • design

Z našeho obrovského výzkumného vzorku jsme vybrali několik příkladů.

Zlatnictví Zlatíčko

Zlatíčko má v nabídce hromadu nejen obyčejných šperků, ale udělají vám taky třeba speciální zlatý medilonek s fotkou vaší imaginární přítelkyně a nebo vám vyryjí spváš vlastní text do zapalovače. Prsteny a náušnice tady najdete jak klasické, tak trochu neobvyklé. Cenově se pohybují na podobné úrovni jako konkurence

Pandora

Pokud se stal zázrak a tu holku jste si teda našli, určitě už jste chtě něchtě museli aspoň jednou narazit na Pandoru. Zdá se, že holky Pandorou přímo žijou. Protože co sakra může být lepší, než si na náramek pověsit prkotiny za 30 tisíc. A na vás ta slepice ječí, když si ve slevě nakoupíte pár her. K čemu ty ženský jsou... Cena? Až moc..

Zlatnictví Helios

Helios sice není tak známý, jako ta Pandora, ale najdete tam dost pěkné kousky za mnohem lepší ceny. Holka sice bude mrčet, že tam není nálepka s Pandorou (nebo jak to funguje), ale šperk je to pořád, takže jí nachvilku sklapne.

Zlatnictví Smaragd

V tomto zlatnictví najdete šperky, které už o vás řeknou, že jste opravdový dospělák. Elegantní design, nádherné drahé kameny a všechny možné kombinace. Nákup šperku můžete doplnit hodinkami a být největší švihák lázeňský. Nebo švihačka, nediskriminujeme. Jo a taky si můžete navrhnout něco vlastního. Pokud hledáte luxusní zlaté šperky, tady si určitě vyberete.

briliantové náušnice

 

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.