Rozhodl jste se vydat na lov během noci ve tmě? Jistě si můžeme říct, že i člověk se špičkovým zrakem bez vady, má během nočního lovení nebo pozorování zvěře problém s dobrou viditelností. Jak takový problém vyřešit? Jednoduše. Pořiďte si výbavu s nočním viděním. Dnes už najdete na trhu velké množství možností. Pozorovací noční vidění Vám bude skvělým pomocníkem. Najednou uvidíte jasně a zřetelně svůj cíl.

pozorovací noční vidění 2

Číst dál: Co zvýší úspěšnost lovu v noci? A jak funguje pozorovací noční vidění?

skateboarding 1149505 1280

Ha! Už jsou tady zase nové trendy! První to byly hipster kola po babičce, poté zatracené Segwaye a nyní přichází na řadu elektrický longboard. Tato kravinka je nyní v Praze k vidění na každém rohu. Princip je stejný. Jsi líný chodit pěšky? Cítíš se osamělý a chceš pozornost? Máš od rodičů přebytečných 20K? Hm, tak si kup longboard a buď zase o něco větší loser!

Číst dál: Nová vymoženost singl lidí - elektrický longboard!

digitalni tisk

To je pořekadlo, které platí u všech kancelářských krys. Odkud tento vtípek pochází? Jedna brněnská agentura měla jednoho úředníčka. Ten se rozešel po pětiletém vztahu se svojí buchtou. Normálně chlap začne chodit do hospod, pít a já nevím co ještě, ale tento úředníček to vzal úplně z jiného směru. Začal utápět svůj žal v nakupování drahých cartridge do tiskáren. Myslel si totiž, že je to známka punku. Všichni totiž okolo už ví, jak nakupovat levné cartridge do tiskáren. Stačí nakoupit ty komptabilní náplně. A tak za tím uředníčkem jednou přišel jeho nadřízený a zavalil: "Když už jsi singl, tak aspoň tiskni levně, vole!"

Zvuk, co tě baví

electronics 1597389 1280

Přemýšlíte, jak byste si mohli vylepšit svůj den? Zábava je důležitou složkou dne, bez ní bychom se - zvlášť my, chlapi, věčné děti - cítili tak nějak neúplní. Jak si tedy vylepšit požitek i z běžných věcí jako je sledování filmů nebo pouštění hudby? My ti doporučujem pořídit si pořádnou ozvučovací techniku. 

Číst dál: Zvuk, co tě baví

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.