Jak ulovit holku

flowers 260894 1280

Všichni už jsme nějakou dobou single a tak většinu času trávíme tak, že přemýšlíme, jak si nějakou holku ulovit. Myslíme, že jsme konečně našli ideální řešení.

 Každá holka sní o tom, že bude mít obrovskou kulervoucí (au) svatbu s celou rodinou, kámoškama a hromadou jídla. Hodně z nich svou taktiku, jak té svatby dosáhnout piluje už od puberty. Naplánují si datum, barevnoé kombinace pro svoje šaty, pro ženichův oblek, kytky - samozřejmě včetně počtu a rozložení okvětních lístků, protože i takový detail může zkazit celý den a to nechcete riskovat, jinak budete mít doma po zbytek života vzteklou fůrii, která vám ještě 40 let po svatbě bude vyčítat, že jedna kytka měla o lístek míň a vysvětlujte jí, že je to proto, že během obřadu vypadl žejo. Každopádně důležité je to, že holky letěj na svatbu. A co přechází svatbě? Snubní prsteny!

Jenže málokterá holka vám kejvne na přímou nabídku na svatbu, kór když vás vidí poprvé v životě. Pokud teda nejste mezibod mezi Chrisem Evansem a Ryanem Goslingem. Musíte teda zvolit jin přístup. My navrhujem starou dobrou past.

Co budete potřebovat: Snubní prsten na provázku, krabici  velikosti požadované holky, kus svatebního dortu a pár kytek. 

Postup:

1. Nachystejte krabici dnem vzhůru na nějaké romantické místo. Nezapomeňte na malé díry na dýchání. Představte si typickou past na králíka z animáku.

2. Pod krabici položte kus dortu a kolem něj naaranžujte kytky.

3. Snubní prsten přivažte na dostatečně dlouhý provázek (nebo nylon, jestli chcete být extrémně sneaky) a položte jej v přirozeném prostředí vaší vyvolené.

4. Hned, když holka prsten zmerčí, půjde po něm. Nezaspěte, protože svatbychtivé holky jsou schopné jít z nuly na stovku během milisekundy.

5. Tahejte za provázek, dokud nenavedete holku do připravené pasti.

6. Ryhle krabici oblepte a odneste kořist domů.

Tento postup nám zatím přinesl tři trestní oznámení a jeden zákaz přiblížení se na sto metrů. Vy to ale klidně vyzkoušejte. For science.

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.