Jak sbalit holku, když vše ostatní selhává

držení rukou

Je tohle už váš padesátý článek, který se vám snaží poradit, jak už konečně jednoduše a spolehlivě sbalit vaši vysněnou holku? Tak v tom případě vítejte u jednapadesátého, kde vám řekneme rady, které už jste určitě někde četli a nejspíš bezvýsledně vyzkoušeli. Možná ale taky narazíte na něco nového. Důležité je si vytvořit svou pozici na trhu. Třeba jako rozbalené zboží.

 Tip č. 1 – Nebuďte sám sebou

Očividně to doteď nezabíralo. Takže zpátky k návrhům a vytvořte si dokonale falešnou osobnost perfektního kluka, po kterém prostě musí skočit každá. Momentálně už máte dost zkušeností s tím, co nedělat, takže to využijte pro váš prospěch a vymyslete pohádkového prince, kterému žádná neodolá.

Tip č. 2 – Hlavně vypadat bohatě

Nebo aspoň ne totálně na mizině. Holky jdou hlavně po nějakém tom životním zabezpečení, takže jestli vás uvidí v pronošeném triku a děravých teplákách, není to na její mozek dost dobrý první dojem. Cool hadry seženete i docela za levno a nějaké to elektro světe div se taky. Levné mobily už nejsou nic nedosažitelného, když umíte nakupovat. Ale peníze samozřejmě nejsou všechno že jo...

Tip č.3 – Zahrajte si Super Seducera

A ne na meme mode, ale pořádný tryhard. Sice to není taková sranda a nejspíš se rozbrečíte, protože žádného dobrého konce v životě asi nedosáhnete, ale můžete pak předstírat, že víte, jak se mezi holkama aspoň chovat. Prostrkovat prstem zipem u kalhot NENÍ ta správná možnost.

zamilovaný pár

*Singolo.cz nenese zodpovědnost za zlámaná srdíčka, facky a doživotní single status.

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.