10 důvodů, proč být single na Vánoce!

box 2953722 1280

Vánoce jsou svátky klidu a pohody, které si chceme užít bez stresu a zbytečných nervů. A právě proto je občas docela fajn být single...

1 . Žádná vánoční výzdoba. Nemusíte snášet potřebu své druhé polovičky mít hnízdečko lásky pěkné a vánoční. Vyhnete se společnému vystřihování vloček a posteli omotané světýlky. Můžete si žít sami ve sklepě a nikoho to nebude rozčilovat. 

2 . Nebo naopak můžete mít v obýváku opadaný vánoční stromeček už od loňska s rozjezenými velikonočními zajíci okolo. Protože prostě chcete. A není potřeba to nikomu vysvětlovat. 

3 . Nikdo se doma nesnaží navodit vánoční atmosféru celodenním posloucháním koled

4 . Vánoční úklid můžete odfláknout. Všechny ty ponožky klidně nechejte tam, kde byly. A když nevysajete za skříní, nikdo se z toho nezblázní. 

5 . Všechno cukroví jen pro vás! Dostali jste od rodičů krabičku cukroví… představte si, že o své oblíbené linecké musíte bojovat ještě s někým jiným. Takhle můžete beze strachu odejít do obchodu nebo hospody a nemusíte se bát, že na vás po příchodu nic nezbude. 

6 . Nikomu nevadí, když kvůli všemu tomu cukroví přiberete 10 kilo. Prostě si ten pupík vyvalíte u televize, otevřete pivo a jste spokojení. Nikdo vám nenápadně nepodstrkuje permanentku do fitka ani zdravé snídaně. 

7 . Jednodušší vymýšlení dárků. Už tak je dost práce s vymýšlením toho, čím obdarovat rodinu. Natož vymýšlet něco pro svou drahou polovičku. Probouzejte se pak každý den vedle někoho, u něhož jste neodhadli velikost spodního prádla a jen čekáte, kdy se odhodlá k vraždě. 

8 . Většinou předejdete i tomu, že někdo neodhadne velikost spodního prádla u vás. A taky společným partnerským dárkům se srdíčky

9 . Vánoční rodinné návštěvy se zmenší minimálně o polovinu. Nemusíte plánovat návštěvy obou stran rodiny. Prostě jdete k té svojí, což je docela rychlovka. Navíc vás tam všichni znají, tak to nakonec ani nebývá tak trapné. 

10 . Když už jsme zmiňovali ty dárky - žádná tchyně, takže žádné dárky pro ni! Což je největší výhra single Vánoc. Hned po tom cukroví jen pro sebe. (Ale pokud takové štěstí nemáte, zkuste se podívat sem: Dárek k Vánocům 2017 pro tchýni, přece vás v tom nenecháme.)  

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.