Jak si muži představují ideální partnerku?

zlate nausnice se zirkony

U někoho to je láska na první pohled u druhého je to postupné zamilování do partnerky. V horším případě jsou spolu ti dva kvůli dětem, ze zvyku nebo jím zkrátka nic jiného nezbylo. Dnes si z pohledu mužů krátce shrneme jaká by ideální partnerka měla být.

  1. Žena by měla být určitě přirozeně inteligentní. Neznamená to, že musí mít IQ 150 a doktorát k tomu. Nicméně muži nesnáší ženy pro které je prioritou 8x denně se vyfotit s našpulenými rty. Zkrátka takový ten zdravý selský rozum určitě každý chlap ocení.

  2. Samozřejmě je důležité, aby žena vyhovovala i v posteli. Nebudeme si nic nalhávat sex je určitě základním stavebním kamenem každého vztahu. Když to nefunguje v posteli, tak to nefunguje vůbec.

  3. Další důležitou vlastností je aby byla věrná a upřímná. Když zkrátka partnerka není upřímná a věrná, tak je to konec pro většinu mužů. A to platí samozřejmě i z opačné strany.

  4. I když muži jsou často nepořádní a neradi uklízí, tak to neznamená že takovou chtějí i svou ženu. Zkrátka pro muže je důležitá žena, která má ráda čistý prostor, i když se to na první pohled nezdá. Když je žena zkrátka bordelářka, neoslní tak žádného muže.

  5. A na závěr chtějí všichni muži přitažlivou ženu, kterou jim budou i ostatní kamarádi závidět. Ale přes to musí být věrná, tak jako jsme už zmínili dříve.

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.