Jak sbalit holku na šití nití

levné látky

Už jsme fakt docela zoufalí. Nefunguje past na prsteny, nefungovala ani luxusní vířivka (protože si s sebou přivlekla hromadu kamarádů) a nefungovala ani pergola. Tak jsme si řekli, že holky možná ocení praktické chlapy, kteří jsou schopní opravit střechu, uvařit pětichodovou večeři a nebo třeba zašít díru v ponožce. Dali jsme dohromady několik různých způsobů, jak sbalit holku na šití. Tak vezměte své levné látky nebo zničené ponožky a začněte trénovat.

 Umět šít má několik výhod i mimo balení holek

  • nemusíte s každou dírou jezdit za maminkou
  • doma něco chybí? Prostě si to ušijte
  • na chlapovi to prostě vypadá strašně cool

Tak a teď už na to, co byste se měli naučit:

Zašívání ponožek

To je life skill, který se prostě hodí. Pro vaše využití i na balení holky na to, že ušetří na nových ponožkách a zbydou jí peníze třeba na boty, nebo za co to pořád utrácí.

Vlastně zašití čehokoliv

Látky nevydrží věčně a občas se nějaká ta díra objeví. A na co kupovat úplně novou věc, když můžete vzít jehlu a nit a opravit to, Zezačátku sice napácháte víc škody než užitku, ale až se dostanete na určitý level, bude z vás ten nejužitečnější přítel na světě. A pak po vás nějaká určitě skočí.

Profi stehy

A aby to vaše dílo nějak vypadalo, naučte se nějaký fancy steh. A nebo klidně víc. Se stehem se můžete pořádně vyblbnout a pokud jste na medicíně, určitě nějakou tu šicí praxi oceníte (i když tady nejspíš o život nepůjde).

Oblečení

Holky rády dárky a co je lepší, než dárek vlastní výroby, ze kterého přímo vyzařujete ta láska. Takže se radši hodně rychle naučte šít šaty jako [jméno nějakého návrháře], nebo prostě holku nenajdete. Tečka.

šití nití

 

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.