karbonova folia

Unikátny spôsob ako personalizovať svoj majetok a nechať svoju kreativitu svetu na obdiv. Ako s tým môže súvisieť nejaká fólia? Budete sa diviť. Karbonova fólia sa používa v DIY sférach, ale aj v Automobilovom priemysle na jedinečné dekorácie kapôt, svetlometov a pokrievok na kolesá. Prečítajte si o rôznych typoch, o spôsobe aplikácie a ďalších výhodách, ktoré nie sú len estetické.

Číst dál: Už ste počuli o karbónové fólii?

levné látky

Už jsme fakt docela zoufalí. Nefunguje past na prsteny, nefungovala ani luxusní vířivka (protože si s sebou přivlekla hromadu kamarádů) a nefungovala ani pergola. Tak jsme si řekli, že holky možná ocení praktické chlapy, kteří jsou schopní opravit střechu, uvařit pětichodovou večeři a nebo třeba zašít díru v ponožce. Dali jsme dohromady několik různých způsobů, jak sbalit holku na šití. Tak vezměte své levné látky nebo zničené ponožky a začněte trénovat.

Číst dál: Jak sbalit holku na šití nití

kawasaki versys 650

Brečíš, že jsi singl? Ber to z té pozitivní stránky! Už nemusíš cpát peníze do večeří, víkendových pobytů nebo lístků do kina na ultra nudné slaďárny. Teď si můžeš dělat co chceš a pořídit si třeba motorku, kterou ti bývalka tak dlouho zakazovala. A náš tip? Kawasaki versys 650, nabízí ji ve třech základních barvách, výběr záleží na tobě, my hlasujem pro černou! A věř nám, s takovou mašinou se na tebe holky budou lepit jak vosy na med!

rc model traxxas

Konečně vyplníme také kategorii Mašiny na našem singoláckém webu. Abyste si zpříjemnili chvíli samoty, které vyměnily hodiny náruživého sexu, vymysleli jsme pro vás společníka. Ani vlastně nemusíte singl, ale jako singl to oceníte 2x. Zajímavým technologickým kousek je rc model na spalovací motor. Jak to vypadá? Čtěte celý článek

Číst dál: Hračka pro singoláky

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.