Rekonstrukce zahání vzpomínky na ztracenou lásku. Tentokrát zaměřeno na schodiště

ocelova schodiste

V následující situaci se ocitl ne jeden ze svobodných mužů. Našli jste partnerku svých snů, se kterou jste plánovali celý život. Koupili jste si dům, ve kterém jste už viděli běhat vaše děti. Nicméně v ten nejméně očekávaný okamžik jste dostali kopačky, protože se přítelkyně rozhodla jít úplně jinou cestou než vy. Na krku vám zůstal dům a svoboda. Nebudeme rozebírat, zda je to výhra anebo prohra, ale spíše se zaměříme na to, jak si přizpůsobit rodinný dům obrazu svému. A zapomenete tak na lásku, která vás opustila. Už nic vám ji v domě nebude připomínat, dokonce ani schody, kterými jste společně kráčeli do ložnice.

Samozřejmě, nejvýraznější změny se budou dotýkat ložnice. Ale neměli byste myslet pouze na nové místnosti, ale také na nové schodiště spojující obytný prostor s odpočinkovou zónou. Do popředí se dostává nadčasový styl, s nímž jde ruku v ruce chladný kovový materiál. Možná máte obavy z toho, že ocelové schodiště nezapadne do vašeho domu, ale jste na omylu. Ocelová schodiště se dostávají do popředí ve funkcionalistickém bydlení a sluší moderním nemovitostem.

Staré dřevěné schody, na kterých slyšíte každý krok, vyměňte za tiché, vzdušné a estetické ocelové schodiště. Bude působit stejně chladně jako vy po rozchodu.

Fantazii se meze nekladou. Právě tímto heslem se řídí společnost NEREZ TALAŠ, která ocelová schodiště navrhuje. Zažeňte vzpomínky na ztracenou lásku a oslovte společnost, která vám pomůže s přeměnou rodinného domu k nepoznání. V místnostech nezůstane ani jeden předmět, který by vám bývalou lásku připomínal.

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.