Chcete, aby věděla, že je pro vás vším?

Muži, Ženy, Oděvy, Pár, Lidé, Šťastný, Láska, Pet, Pes

Máte novou lásku a snažíte se vymyslet různé způsoby, jak jí ukázat svojí náklonnost? Máme pro vás několik tipů, které vás zaručeně ještě nenapadly. Po těchto dárcích a zážitcích bude zamilovaná až po uši.

 

Nezáleží, jak dlouho spolu jste, dárek, či náklonnost je oceňovaná vždy. Ideálně mimo dny, kdy se to od vás očekává.

Šperky

Stává se vám, že procházíte kolem klenotnictví a ukazuje vám řetízky s příveskem,které by se jí líbily? Nyní je čas ho pořídit. Že vás to napadlo už dávno? A napadlo vás to darovat v naprosto náhodný den se slovy: chtěl jsem ti ukázat že si tě vážím každý den a nemohl jsem čekat na příležitost?

Něco, co jí usnadní pobyt v práci

Práce, či studium je náročné a dárek, který má pomoci se zvládáním stresu nebo fyzicky náročných úkolů zajisté potěší. Vzpomeňte si, co bylo poslední dobou předmětem jejích stížností o práci/škole. Pokud je jí nepohodlná židle v kanceláři, menší polštářek dělá na bedra divy. Bolí jí ruce z psaní na klávesnici? Pořiďte měkkou podložku na zápěstí a tak tomu podobně. Ať už se jedná o malou vonnou svíčku na stůl v kanceláři, bude vědět, že jste mysleli na její pohodlí i na dálku.

Romantický piknik

Podle nás je piknik dobrý dárek jen tehdy, když ho přípravíte sami a ona přijde k hotovému. Vyberte její oblíbené nápoje a jídla, přineste vše aby bylo hodování pohodlné, takže kromě aspoň dvou dek igelit pro tepelnou izolaci, vlhké ubrousky pro očištění a něco, kam dáte odpadky. Když to dovedete k dokonalosti a vezmete s sebou vonnou tyčinku na odpuzení komárů a much a zapíchnete jí zapálenou do trávy opodál, nehrozí nebezpečí požáru ani bodnutí včelou.

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.