Sháníte dárek pro hipstera? Kvalitní batoh na notebook, nebo hrnek na kávu to jistí!

  • Móda

batoh na notebook, levný batoh,

Jsme v půlce listopadu a obchody vás nenechají zapomenout, že brzy přijdou Vánoce. Možná se vám už někdo z vašeho okolí vychloubal, že má téměř všechny dárky zajištěné a vy začínáte panikařit. Návodů co pořídit sestře, matce i otci je spoustu, ale pokud máte ve svém okolí osobu se specifickým vkusem, musíte na to jít trochu jinak. Oděn do flanelové košile, na hlavě snapback kšiltovku a na zádech batoh na notebook, který tahá po všech kavárnách, hipster může být oříšek pro ty, co se je snaží obdarovat.

Podle wikipedie je hipster osoba ve věku od dvaceti do třiceti let, se znalostmi o nejnovější kultuře a obecném dění a která si zakládá na nezávislém myšlení a tvorbě. Hipsterem může být umělec i manager, a typicky mají více pohodlný styl oblékání zaměřený na menší lokální firmy a zájmy ve sbírání dobových předmětů. 

To vše se týká ale obecně známých stereotypů a každý hipster je jedinečný svou povahou a zájmy. Poradíme vám tedy základní věci, které potěší každého hipstera. Tyto tipy berte jako inspiraci a zkuste směr, kterým vám nabízíme přizpůsobit zájmům vašeho hipstera.

Second-hand flanelová košile

batoh na notebook, levný batoh, retro batoh

Můžete na obdarování jít s humorem a podpořit stereotyp, že hipsteři nosí pouze flanelové košile - jak jsme sami udělali o pár řádek výš. A když se jedná o second-hand správně vytahanou košili, která má svůj vlastní příběh a již vypadá, jako jí někdo měl rád již desetiletí přidává hodnotu na takovém dárku. Stačí se podívat sem tam do místních second-hand obchodů a požádat, aby vám dali případnou košili ve velikosti, kterou hipster nosí stranou. 

Flanelové košile nejsou její/jeho styl? Podívejte se tedy na něco jiného, co nejlépe může reprezentovat jejich styl. Pokud budou zmatení, vysvětlete jim, že myslíte na to, jak velké značky nás nutí ke konzumerismu a rozhodli jste se jim vzdorovat. 

Cestovní hrnek

Batohy levně, batoh na notebook, retro batoh

Každý potřebuje doplňovat tekutiny a jde to mnohem lépe, když se jedná o teplý nápoj, který zahřeje na duši. Je pravda, že káva spíše tělo dehydratuje, ale to hipsteři neradi slyší. Káva jim totiž teče v žilách a kávu i potí. Proto, pokud najdete na e-shopu vhodný cestovní hrnek, který nejlépe reprezentuje vzhled hipstera, zkuste se ho zeptat, jaký nápoj nejčastěji pije, abyste věděli, jakou velikost hrnku pořídit. Nejčastější materiály pro cestovní hrnky jsou recyklovaný plast, bambus, sklo a kov.

Batoh na notebook

batoh na notebook, rollup batoh, hipster batoh,

Hipstera neuvidíte bez batohu, protože potřebuje s sebou veškeré svoje vybavení všude kam se hne. S největší pravděpodobností pracuje denně na tabletu, nebo notebooku a je třeba mu dopřát pohodlí, jaké si zaslouží při takové každodenní zátěži. Kvalitní batoh, ideálně levný, v retro stylu je ideálním dárkem pro hipstera, který bude využívat každý den.

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.