Jsi SINGLE? Jsi MUŽ? Jsi tu SPRÁVNĚ! 

 

zlaté šperky, zlatnictví smaragd, srovnání zlatnictví, luxusní šperky

Internetový obchod se šperky – srovnání

Šperky jsou super dárek pro holku, pro mámu a taky pro vás, pokud chcete vypadat jak mafiánský boss a sbalit na to nějakou italskou kobru. Problém ale někdy bývá při výběru obchodu, kde šperky budete kupovat. Někde mají větší výběr, ale zase byste se nedoplatili a někde vám tvrdí, že u ních seženete 24 karátů za 24 korun. Naštěstí tu jsme ale my, kteří holku nemají, takže máme hromadu času koukat na internetová zlatnictví a tiše soudit a porovnávat. A teď to konečně k něčemu bude. Teď si konečně můžete přečíst výsledky našeho rozsáhlého výzkumu.

luxusní zlaté šperky

Pokračovat ve čtení

tigemma, průmyslová filtrace vzduchu, čištění vzduchu, odsávání

Pokojové rostliny, které čistí vzduch – jsou účinné?

Všichni jste určitě tak nehorázně zažraní do našich super článků, že úplně zapomínáte otevírat okna (pokud u mámy ve sklepě nějaké máte). Jestli jsme vám teď pomohli k tomu, se zvednout a konečně si vyvětrat, nemáe zač. Jestli nemáte jak větrat a nebo je podle vás venkovní vzduch toxická příšernost, možná byste měli zapřemýšlet nad pořízením rostlin. Jsou schopné si s vydýchaným pokojovým vzduchem docela slušně poradit.

aloe vera

Pokračovat ve čtení

posilování, jednoručky, činky, fitness čr

Stimulátor svalů 3000 – obyčejná činka!

Závidíte všem těm nabušeným chlapům jejich boží bicáky a jenom se tiše divíte, jak je to možné, že mají tak obrovské obě ruce a ne jenom pravačku, nebo levačku? (#nediskriminujeme) Odpověď vás možná překvapí. Oni totiž občas vyjdou ven a na nějakou dobu vlezou do posilovny. Jestli se ale se svýma špejličkama nechcete venku ani ukazovat, zařiďte si posilovnu klidně u vás doma. 

posilovací činky

Pokračovat ve čtení

Další články...

  • 1
  • 2