Jsi SINGLE? Jsi MUŽ? Jsi tu SPRÁVNĚ! 

 

sedací pytel

Sedací pytel dokonale zapadne do moderního interiéru

Pokud jste se rozhodli alespoň trochu ozvláštnit interiér, zřejmě hledáte nějaké moderní doplňky. Samozřejmě nemusíte kvůli touze po změně rekonstruovat kompletně všechny místnosti, protože stačí sáhnout pouze po designovém nábytku, jenž místnost zkrášlí. Jednou z takových možností je sedací pytel, který nejenže působí perfektně po designové stránce, ale zároveň vnese do domu i benefity pro vaše zdraví.

Pokračovat ve čtení

zlaté šperky, zlatnictví smaragd, srovnání zlatnictví, luxusní šperky

Internetový obchod se šperky – srovnání

Šperky jsou super dárek pro holku, pro mámu a taky pro vás, pokud chcete vypadat jak mafiánský boss a sbalit na to nějakou italskou kobru. Problém ale někdy bývá při výběru obchodu, kde šperky budete kupovat. Někde mají větší výběr, ale zase byste se nedoplatili a někde vám tvrdí, že u ních seženete 24 karátů za 24 korun. Naštěstí tu jsme ale my, kteří holku nemají, takže máme hromadu času koukat na internetová zlatnictví a tiše soudit a porovnávat. A teď to konečně k něčemu bude. Teď si konečně můžete přečíst výsledky našeho rozsáhlého výzkumu.

luxusní zlaté šperky

Pokračovat ve čtení

tigemma, průmyslová filtrace vzduchu, čištění vzduchu, odsávání

Pokojové rostliny, které čistí vzduch – jsou účinné?

Všichni jste určitě tak nehorázně zažraní do našich super článků, že úplně zapomínáte otevírat okna (pokud u mámy ve sklepě nějaké máte). Jestli jsme vám teď pomohli k tomu, se zvednout a konečně si vyvětrat, nemáe zač. Jestli nemáte jak větrat a nebo je podle vás venkovní vzduch toxická příšernost, možná byste měli zapřemýšlet nad pořízením rostlin. Jsou schopné si s vydýchaným pokojovým vzduchem docela slušně poradit.

aloe vera

Pokračovat ve čtení

posilování, jednoručky, činky, fitness čr

Stimulátor svalů 3000 – obyčejná činka!

Závidíte všem těm nabušeným chlapům jejich boží bicáky a jenom se tiše divíte, jak je to možné, že mají tak obrovské obě ruce a ne jenom pravačku, nebo levačku? (#nediskriminujeme) Odpověď vás možná překvapí. Oni totiž občas vyjdou ven a na nějakou dobu vlezou do posilovny. Jestli se ale se svýma špejličkama nechcete venku ani ukazovat, zařiďte si posilovnu klidně u vás doma. 

posilovací činky

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2