Jsi SINGLE? Jsi MUŽ? Jsi tu SPRÁVNĚ! 

 

 • Singolo

  Singolo

  Dvounohé kočky
 • Technické vychytávky
 • Káry a motorky
 • Pořádná bašta - recepty, tipy, triky

  Read more

  výstavní vitríny, expoint, výstavy, rozhodněnerande

  Výstavy v Praze 2019

  Výstavy jsou super místo pro rande s přítelkyní..oh wait. Naštěstí pro vás tam můžete zajít i sami. Dozvíte se zajímavé věci, můžete zírat na obrázky a tvářit se při tom neskutečně chytře, a třeba se vám podaří sbalit nějakou podobně naladěnou holku. I když asi ne. Ale pořád je fajn si na nějakou výstavu zajít. Vybrali jsme pro vás pár nejzajímavějších, které se budou příští rok konat přímo v Praze.

  výstava umění

  Pokračovat ve čtení

  Vzpomínka na branky v dětství

  Pryč jsou doby, kdy si ještě děti hrály společně na ulici. V létě fotbal, v zimě hokej. Společně se smály, ať už byly malé vysoké, štíhlé tlusté. Ale také si děti hrály sami, když kamarádi nemohli. Stačila hokejka nebo kopačák.

  Pokračovat ve čtení

  Když už jsi singl, tak aspoň tiskni levně!

  To je pořekadlo, které platí u všech kancelářských krys. Odkud tento vtípek pochází? Jedna brněnská agentura měla jednoho úředníčka. Ten se rozešel po pětiletém vztahu se svojí buchtou. Normálně chlap začne chodit do hospod, pít a já nevím co ještě, ale tento úředníček to vzal úplně z jiného směru. Začal utápět svůj žal v nakupování drahých cartridge do tiskáren. Myslel si totiž, že je to známka punku. Všichni totiž okolo už ví, jak nakupovat levné cartridge do tiskáren. Stačí nakoupit ty komptabilní náplně. A tak za tím uředníčkem jednou přišel jeho nadřízený a zavalil: "Když už jsi singl, tak aspoň tiskni levně, vole!"