Jsi SINGLE? Jsi MUŽ? Jsi tu SPRÁVNĚ! 

 

Jak lovit ženy v hobby marketech

Nákup čerpadla je zejména pro ženy španělskou vesnicí. Samozřejmě, že mohou existovat výjimky, které čerpadlům dokonale rozumí, ale vsadíme se, že 80% žen neví, že existuje vícero druhů čerpadel.

Osamocení instalatéři pak mohou této situace krásně využít a lovit ženy, které lítají jako zmatené včely po hobby marketu sem a tam. Stačí kouzelné slůvko “Slečno, nepotřebujete poradit?” a pokud je to žena nezadaná, tak je skoro jasná ruka v rukávě. A pokud máte pocit, že se vaše vysněná zdráhá, tak zkuste přednášku na téma kalová čerpadla, cirkulační čerpadla nebo kterákoliv jiná, která se dané ženě zrovna hodí do krámku a úspěch je zaručen.

Jak jednoduché, že? Většina nezadaných mužů je bez ženy právě proto, že zapomněli, jak se používá mozek. Tak zkuste znovu objevit kouzlo přemýšlení a třeba se zadaří ;) (A pokud nevíte, jak na to, tak Google je dobrý rádce a heslo Jak se používá mozek zná taky.)

Obi, Bydhošť, Železářství, Shop, Vchod, Parkoviště

I singoláci musí k zubaři!

Hej! Jeden celkem důležitý tip! Přemýšlíš, proč si v klubu singoláků a chceš z něho ven? Říkám ti to narovinu! Možná ti "táhne z držky"! Fakt sorry, že ti to říkám narovinu, ale podle posledních výzkumů 70% singl lidí nechodí k zubaři! A to je sakra většina! My to však nechápem. Čeho se jako lidi bojí?

loooool

Pokračovat ve čtení

Rekonstrukce zahání vzpomínky na ztracenou lásku! Tentokrát zaměřeno na schodiště

V následující situaci se ocitl ne jeden ze svobodných mužů. Našli jste partnerku svých snů, se kterou jste plánovali celý život. Koupili jste si dům, ve kterém jste už viděli běhat vaše děti. Nicméně v ten nejméně očekávaný okamžik jste dostali kopačky, protože se přítelkyně rozhodla jít úplně jinou cestou než vy. Na krku vám zůstal dům a svoboda. Nebudeme rozebírat, zda je to výhra anebo prohra, ale spíše se zaměříme na to, jak si přizpůsobit rodinný dům obrazu svému. A zapomenete tak na lásku, která vás opustila. Už nic vám ji v domě nebude připomínat, dokonce ani schody, kterými jste společně kráčeli do ložnice.

ocelova schodiste

Pokračovat ve čtení

Další články...