Jsi SINGLE? Jsi MUŽ? Jsi tu SPRÁVNĚ! 

 

Nová vymoženost singl lidí - elektrický longboard!

Ha! Už jsou tady zase nové trendy! První to byly hipster kola po babičce, poté zatracené Segwaye a nyní přichází na řadu elektrický longboard. Tato kravinka je nyní v Praze k vidění na každém rohu. Princip je stejný. Jsi líný chodit pěšky? Cítíš se osamělý a chceš pozornost? Máš od rodičů přebytečných 20K? Hm, tak si kup longboard a buď zase o něco větší loser!

longboard yuneec

Pokračovat ve čtení

Jak lovit ženy v hobby marketech

Nákup čerpadla je zejména pro ženy španělskou vesnicí. Samozřejmě, že mohou existovat výjimky, které čerpadlům dokonale rozumí, ale vsadíme se, že 80% žen neví, že existuje vícero druhů čerpadel.

Osamocení instalatéři pak mohou této situace krásně využít a lovit ženy, které lítají jako zmatené včely po hobby marketu sem a tam. Stačí kouzelné slůvko “Slečno, nepotřebujete poradit?” a pokud je to žena nezadaná, tak je skoro jasná ruka v rukávě. A pokud máte pocit, že se vaše vysněná zdráhá, tak zkuste přednášku na téma kalová čerpadla, cirkulační čerpadla nebo kterákoliv jiná, která se dané ženě zrovna hodí do krámku a úspěch je zaručen.

Jak jednoduché, že? Většina nezadaných mužů je bez ženy právě proto, že zapomněli, jak se používá mozek. Tak zkuste znovu objevit kouzlo přemýšlení a třeba se zadaří ;) (A pokud nevíte, jak na to, tak Google je dobrý rádce a heslo Jak se používá mozek zná taky.)

Obi, Bydhošť, Železářství, Shop, Vchod, Parkoviště

Další články...