Jsi SINGLE? Jsi MUŽ? Jsi tu SPRÁVNĚ! 

 

městský mobiliář, lavičky, parkové lavičky, pivní sety, forplast, forplast sk, zahradní lavičky, venkovní lavičky

Havlovy lavičky aneb raději Forplast, prosím

Zahrada je místem odpočinku, proto je nutné mít kde, a hlavně na čem odpočívat. Velmi populární jsou dnes pergoly, ale také zahradní nábytek nebo obyčejné lavičky. Lavička, někdo se nad ní ani nepozastaví, ale opak je pravdou, protože špatně vybraná lavička například vůbec nepřinese tížený odpočinek.

venkovní lavičky

Pokračovat ve čtení

oberon,, čínská medicína,, samota, úrazy

Duchovní příčiny úrazů a samoty

Všichni už jsme nějakou dobu single. Holky z nějakého důvodu nezajímají zajímavé fakty o historii bagrů ani naše bezchybná znalost historie kyrgystánského vojenství a politiky. Stav bez holky následuje samota a samotu v najhorším případě i úrazy. My jsme ale přišli na to, jak se postupně zbavit šrámů na těle i na duši. Dosáhli jsme stavu, kdy jsme zjistili, že holky jsou vlastně nepotřebné. Pomohla nám k tomu čínská medicína.

beach calm dawn 267967 min

Pokračovat ve čtení

Hledám chlapa s pergolou

Čauky, jmenuju se Katka a rozhodla jsem se použít internet, abych s našla pořádnýho chlapa, který mě zvládne ocenit. Chceš o mně vědět víc? Tak klikni na „pokračovat ve čtení“ ;)

žena ve vířivce

 

Je mi 24 let a zrovna jsem se dostala z vážnýho vtahu, který trval tři roky. No ale bylo to o ničem. klučina nic neuměl a bylo to takové telátko, které si nebylo schopno vydělat ani na sebe, natož aby se mnou zabezpečil rodinu. Jestli mě chceš kontaktovat, tak musíš splňovat několik požadavků:

  • Musíš mít na kontě alespoň milión
  • Musíš vlastnit firmu nebo být alespoň na vysoké pozici
  • Je ti mezi 25–35 lety
  • Jsi vysoký alespoň 180 cm
  • Bezdětný
  • Musíš mít pergolu

Jo, ten poslední bod je divný, ale v životě jsem potkala spoustu chlapů a musím říct, že ti nejlepší z nich mají na zahradě to, čemu se říká pergola zasklená sklem, takže z hliníku. A já nejsem zvědavá na to, že bydlíš v paneláku, potřebuji pořádného chlapa, který ví, jak se chovat k ženě. Jo a musíš mi nosit kytky, nejlíp růže, jinak to nemá cenu. Když k tomu přihodíš nějaké šperky, tak Ti občas třeba i uvařím večeři, ale to jen občas. Taky musíš omezit pití alkoholu a brát mě často do společnosti. 

 

Tak co, myslíš, že na to máš? Tak fajn, musíš eda ukázat, že máš dostatečnou inteligenci na to, abys mě mohl mít. Přeci Ti jen tak nedám kontakt. Zkus mě najít! =P

Jak ulovit holku

Všichni už jsme nějakou dobou single a tak většinu času trávíme tak, že přemýšlíme, jak si nějakou holku ulovit. Myslíme, že jsme konečně našli ideální řešení.

Pokračovat ve čtení

I single lidi musí čistit svůj trávník!

Přes zimu se sice na Vašem trávníku mnoho událostí neudělá a pokud jej nemáte krytý, jistě je plný sněhu a vlhkosti. Možná jej zrovna teď neudržujete právě z toho důvodu, že jej přeci nikdo nepoužívá a do jara je technicky daleko, ale i tak by se každý pořádný umělý trávník měl profesionálně čistit alespoň jednou do roka.

neupravený poškozený starý trávník

Pokračovat ve čtení

Další články...