Jsi SINGLE? Jsi MUŽ? Jsi tu SPRÁVNĚ! 

 

Jak ulovit holku

Všichni už jsme nějakou dobou single a tak většinu času trávíme tak, že přemýšlíme, jak si nějakou holku ulovit. Myslíme, že jsme konečně našli ideální řešení.

Pokračovat ve čtení

I single lidi musí čistit svůj trávník!

Přes zimu se sice na Vašem trávníku mnoho událostí neudělá a pokud jej nemáte krytý, jistě je plný sněhu a vlhkosti. Možná jej zrovna teď neudržujete právě z toho důvodu, že jej přeci nikdo nepoužívá a do jara je technicky daleko, ale i tak by se každý pořádný umělý trávník měl profesionálně čistit alespoň jednou do roka.

neupravený poškozený starý trávník

Pokračovat ve čtení

Jak si muži představují ideální partnerku?

U někoho to je láska na první pohled u druhého je to postupné zamilování do partnerky. V horším případě jsou spolu ti dva kvůli dětem, ze zvyku nebo jím zkrátka nic jiného nezbylo. Dnes si z pohledu mužů krátce shrneme jaká by ideální partnerka měla být.

 

Pokračovat ve čtení

Nejlepší místo na seznámení? Termály!

Už tě nebaví být single, ale nevíš kde najít tu pravou? Pak určitě zapomeň na diskotéky a bary, pokud teda nehledáš známost na jednu noc. Největší koncentrace koček je v termálech! Nevěříš? Zkus se zamyslet. Přichází podzim, holky hromadně projíždí slevomaty a hledají způsoby jak si užít poslední krásné teplé dny a tak vyrážejí do termálů. Tak neváhej, vem kámoše a udělejte si pánskou jízdu třeba do Tatralandie. Ubytování v Tatralandii je mimo sezónu za hubičku, můžete se vyblbnout na tobogánech nebo načerpat síly na noční lov ve wellness.

tatralandia ubytování

Další články...