Jsi SINGLE? Jsi MUŽ? Jsi tu SPRÁVNĚ! 

 

Buď pankáč! Převleč se na doktora a zkoušej křesla

Pro jednou bys mohl zapomenout na chlast a zkusit něco za střízliva. Představ si, že chceš trošku zrelaxovat a nechce se ti utratit ani korunu. Mám pro tebe tip! Bude to sice trochu o "hubu", ale jestli to zvládneš, určitě aspoň na týden zapomeneš na svou bývalku. Jak na to? Začni si shánět kostým doktora, konkrétně zubaře ;-)

stomatologické křesla

Pokračovat ve čtení

Rekonstrukce zahání vzpomínky na ztracenou lásku! Tentokrát zaměřeno na schodiště

V následující situaci se ocitl ne jeden ze svobodných mužů. Našli jste partnerku svých snů, se kterou jste plánovali celý život. Koupili jste si dům, ve kterém jste už viděli běhat vaše děti. Nicméně v ten nejméně očekávaný okamžik jste dostali kopačky, protože se přítelkyně rozhodla jít úplně jinou cestou než vy. Na krku vám zůstal dům a svoboda. Nebudeme rozebírat, zda je to výhra anebo prohra, ale spíše se zaměříme na to, jak si přizpůsobit rodinný dům obrazu svému. A zapomenete tak na lásku, která vás opustila. Už nic vám ji v domě nebude připomínat, dokonce ani schody, kterými jste společně kráčeli do ložnice.

ocelova schodiste

Pokračovat ve čtení

Realizace interiéru po rozchodu

Dnes pro vás "singoláky" máme tip na to, jak se efektivně vypořádat s rozchodem. Začít se musí z ostra a to hned přeměnou bytu a interiéru v něm. Nebojte se toho, realizace interiéru pro singl je novým produkty přední firmy Aretti Zakázkové Interiéry. Vesměs se nejedná o nic jiného než o návrh a následné změny v interiéru tak, aby vám nic bejvalku nepřipomnělo. Precizní ukázkou může být realizace níže. Není to krásná čistá pohoda?

 

realizace interiéru

Holky, ženy, dívky,...

A milfky. Všechny milujeme! Tahle sekce není o tom, abychom si společně zanadávali na něžnější pohlaví. Celá naše redakce chlapů se shodla, že ženy mají být milovány ve všech tvarech a formách a taky se jim to má dávat najevo. Ať už jste sigl nebo v chomoutu.

Těšte se na fotky krásných žen, rozhovory, ale i když si hrajem na tvrďácký web, asi se tu objeví i nějaké ty teplé lidské příběhy. Prostě vše, co chce vědět o ženách každý single chlap!

ženy pro single muže