Jsi SINGLE? Jsi MUŽ? Jsi tu SPRÁVNĚ! 

 

Jak lovit ženy v hobby marketech

Nákup čerpadla je zejména pro ženy španělskou vesnicí. Samozřejmě, že mohou existovat výjimky, které čerpadlům dokonale rozumí, ale vsadíme se, že 80% žen neví, že existuje vícero druhů čerpadel.

Osamocení instalatéři pak mohou této situace krásně využít a lovit ženy, které lítají jako zmatené včely po hobby marketu sem a tam. Stačí kouzelné slůvko “Slečno, nepotřebujete poradit?” a pokud je to žena nezadaná, tak je skoro jasná ruka v rukávě. A pokud máte pocit, že se vaše vysněná zdráhá, tak zkuste přednášku na téma kalová čerpadla, cirkulační čerpadla nebo kterákoliv jiná, která se dané ženě zrovna hodí do krámku a úspěch je zaručen.

Jak jednoduché, že? Většina nezadaných mužů je bez ženy právě proto, že zapomněli, jak se používá mozek. Tak zkuste znovu objevit kouzlo přemýšlení a třeba se zadaří ;) (A pokud nevíte, jak na to, tak Google je dobrý rádce a heslo Jak se používá mozek zná taky.)

Obi, Bydhošť, Železářství, Shop, Vchod, Parkoviště

I singoláci musí k zubaři!

Hej! Jeden celkem důležitý tip! Přemýšlíš, proč si v klubu singoláků a chceš z něho ven? Říkám ti to narovinu! Možná ti "táhne z držky"! Fakt sorry, že ti to říkám narovinu, ale podle posledních výzkumů 70% singl lidí nechodí k zubaři! A to je sakra většina! My to však nechápem. Čeho se jako lidi bojí?

loooool

Pokračovat ve čtení