Jsi SINGLE? Jsi MUŽ? Jsi tu SPRÁVNĚ! 

 

Jak si muži představují ideální partnerku?

U někoho to je láska na první pohled u druhého je to postupné zamilování do partnerky. V horším případě jsou spolu ti dva kvůli dětem, ze zvyku nebo jím zkrátka nic jiného nezbylo. Dnes si z pohledu mužů krátce shrneme jaká by ideální partnerka měla být.

 

Pokračovat ve čtení

Nejlepší místo na seznámení? Termály!

Už tě nebaví být single, ale nevíš kde najít tu pravou? Pak určitě zapomeň na diskotéky a bary, pokud teda nehledáš známost na jednu noc. Největší koncentrace koček je v termálech! Nevěříš? Zkus se zamyslet. Přichází podzim, holky hromadně projíždí slevomaty a hledají způsoby jak si užít poslední krásné teplé dny a tak vyrážejí do termálů. Tak neváhej, vem kámoše a udělejte si pánskou jízdu třeba do Tatralandie. Ubytování v Tatralandii je mimo sezónu za hubičku, můžete se vyblbnout na tobogánech nebo načerpat síly na noční lov ve wellness.

tatralandia ubytování

Nová vymoženost singl lidí - elektrický longboard!

Ha! Už jsou tady zase nové trendy! První to byly hipster kola po babičce, poté zatracené Segwaye a nyní přichází na řadu elektrický longboard. Tato kravinka je nyní v Praze k vidění na každém rohu. Princip je stejný. Jsi líný chodit pěšky? Cítíš se osamělý a chceš pozornost? Máš od rodičů přebytečných 20K? Hm, tak si kup longboard a buď zase o něco větší loser!

longboard yuneec

Pokračovat ve čtení