Jsi SINGLE? Jsi MUŽ? Jsi tu SPRÁVNĚ! 

 

Jak sbalit holku na šití nití

Už jsme fakt docela zoufalí. Nefunguje past na prsteny, nefungovala ani luxusní vířivka (protože si s sebou přivlekla hromadu kamarádů) a nefungovala ani pergola. Tak jsme si řekli, že holky možná ocení praktické chlapy, kteří jsou schopní opravit střechu, uvařit pětichodovou večeři a nebo třeba zašít díru v ponožce. Dali jsme dohromady několik různých způsobů, jak sbalit holku na šití. Tak vezměte své levné látky nebo zničené ponožky a začněte trénovat.

levné látky

Pokračovat ve čtení

úprava kovů, povrchová úprava kovů, galvanické zinkování, žárové zinkování, eloxování, pískování, lakování

Jaké jsou druhy úprav kovů

Rez neboli koroze je obávabou zkázou kovů. Tento negativní proces se projevuje flíčky, ktteré by se měly co nejdřív odstranit a tento povrch následně řádně očistit a opatřit ochrannou vrstvou, tím se zamezí v šíření koroze dál. Pokud tak neučiníte, vystavujete materiál nevratnému poškození. V tomto článku se podíváme na korozi a způsoby jejího odstranění.

Povrchové úpravy kovů

Pokračovat ve čtení

městský mobiliář, lavičky, parkové lavičky, pivní sety, forplast, forplast sk, zahradní lavičky, venkovní lavičky

Havlovy lavičky aneb raději Forplast, prosím

Zahrada je místem odpočinku, proto je nutné mít kde, a hlavně na čem odpočívat. Velmi populární jsou dnes pergoly, ale také zahradní nábytek nebo obyčejné lavičky. Lavička, někdo se nad ní ani nepozastaví, ale opak je pravdou, protože špatně vybraná lavička například vůbec nepřinese tížený odpočinek.

venkovní lavičky

Pokračovat ve čtení

oberon,, čínská medicína,, samota, úrazy

Duchovní příčiny úrazů a samoty

Všichni už jsme nějakou dobu single. Holky z nějakého důvodu nezajímají zajímavé fakty o historii bagrů ani naše bezchybná znalost historie kyrgystánského vojenství a politiky. Stav bez holky následuje samota a samotu v najhorším případě i úrazy. My jsme ale přišli na to, jak se postupně zbavit šrámů na těle i na duši. Dosáhli jsme stavu, kdy jsme zjistili, že holky jsou vlastně nepotřebné. Pomohla nám k tomu čínská medicína.

beach calm dawn 267967 min

Pokračovat ve čtení